Blog

​​Dlaczego koszt stworzenia oprogramowania jest tak wysoki?

W dzisiejszych czasach jest zbyt wiele osób, które chciałyby stworzyć własną aplikację z funkcjami Ubera, szybko, tanio i profesjonalnie.

Gdyby tylko to było takie łatwe...


Szukasz pracowników? Zainwestuj w film rekrutacyjny

Filmy rekrutacyjne to obecnie bardzo popularne narzędzie marketingowe do pozyskiwania pracowników. Jest to coś więcej niż tylko zwykłe nagranie, ponieważ potrafi w ciekawy sposób zaprezentować przyszłym pracownikom jak wygląda praca w Twojej firmie. 


Ile kosztują profesjonalne zdjęcia reklamowe

Zdjęcia reklamowe stanowią bardzo ważny element komunikacji w internecie. Profesjonalnie przygotowane fotografie potrafią przyczynić się nie tylko do polepszenia naszego wizerunku, ale również mają bardzo duży wpływ na wyniki sprzedażowe.


Jak wybrać profesjonalną firmę programistyczną

Decydując się na realizację projektu, często stajemy przed problemem znalezienia kompetentnej firmy programistycznej. Jest to dla nas bardzo duże wyzwanie, ponieważ albo nie znamy branży, albo jesteśmy mało techniczni. Tak więc od czego zacząć?


Kampania AdWords czy pozycjonowanie? Co lepiej wybrać

Do zaistnienia naszej firmy w internecie nie wystarczy jedynie posiadanie profesjonalnie wykonanej strony internetowej. Dziś liczy się jej długofalowa promocja.