Dostosowaliśmy naszą Politykę Prywatności do nowych wymogów rozporządzenia Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych.
Dalsze korzystanie z witryny zakłada, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności

Blog

Mam pomysł na aplikację co dalej?

Masz pomysł na nową usługę? Masz już koncept aplikacji, którą chcesz zrealizować? Jesteś podekscytowany na myśl o wprowadzeniu swojego nowego startup'u na rynek? 

Nie możesz się doczekać aby zobaczyć jak Twoje "małe dzieło" powoli zdobywa coraz większe rzesze oddanych użytkowników?


Dlaczego potrzebujesz wersji MVP?

Masz pomysł na nową firmę, aplikację lub funkcję w już istniejącej, ale nie wiesz czy jest on dobry? Czy kiedykolwiek stworzyłeś produkt, który się nie powiódł, ponieważ klienci nie byli zainteresowani? A może chcesz rozpocząć budowanie biznesu, ale nie masz pojęcia od czego zacząć?

W takim razie dobrze trafiłeś.


​​Dlaczego koszt stworzenia oprogramowania jest tak wysoki?

W dzisiejszych czasach jest zbyt wiele osób, które chciałyby stworzyć własną aplikację z funkcjami Ubera, szybko, tanio i profesjonalnie.

Gdyby tylko to było takie łatwe...Szukasz pracowników? Zainwestuj w film rekrutacyjny

Filmy rekrutacyjne to obecnie bardzo popularne narzędzie marketingowe do pozyskiwania pracowników. Jest to coś więcej niż tylko zwykłe nagranie, ponieważ potrafi w ciekawy sposób zaprezentować przyszłym pracownikom jak wygląda praca w Twojej firmie. 


Ile kosztują profesjonalne zdjęcia reklamowe

Zdjęcia reklamowe stanowią bardzo ważny element komunikacji w internecie. Profesjonalnie przygotowane fotografie potrafią przyczynić się nie tylko do polepszenia naszego wizerunku, ale również mają bardzo duży wpływ na wyniki sprzedażowe.