Dostosowaliśmy naszą Politykę Prywatności do nowych wymogów rozporządzenia Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych.
Dalsze korzystanie z witryny zakłada, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności

Fotografia Reklamowa

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji sesji zdjęciowych
Działamy na wyobraźnię

Każdy projekt stawia przed nami nowe wyzwania oraz możliwości rozwoju. Nie lubimy powielać schematów, cały czas szukamy inspiracji i nowinek.

Przekazujemy emocje

Robimy coś więcej niż tylko standardowe zdjęcia, dzięki temu uwiecznione na fotografii emocje napędzają Twojego klienta do działania.

Każdy detal ma znaczenie

Profesjonalizm

Kreujemy fotografię, która utrwali nazwę firmy, markę lub produkt w świadomości twojego klienta.

Podczas realizacji sesji zdjęciowych tworzymy spójną i atrakcyjną koncepcję, tak aby finalny produkt zaciekawił lub zaintrygował Twojego klienta.

Bardzo dokładnie dobieramy elementy scenerii, aby w efekcie końcowym otrzymać zdjęcia z charakterem.

Nasz fotografik Hektor Werios zadba o to, aby przedstawić
Twoją firmę w jak najlepszym świetle.

Doświadczenie

Wiemy, że profesjonalizm to podstawa, dlatego w naszych szeregach zatrudniamy ludzi doświadczeniem, dla których podjęcie się tych najbardziej skomplikowanych zleceń nie stanowi problemu.

Nasz fotografik Hektor Werios swoją przygodę z fotografią i filmem zaczął jako fotosista na planach filmowych Jerzego Hoffmana, Zbigniewa Gajzlera czy Piotra Trzaskalskiego.

Z biegiem lat stał się autorem zdjęć z koncertów takich zespołów jak: De Mono, Blue, Cafe, Promotory czy Ich Troje.

Dzięki korzystnym kontraktom swoją pracę wykonywał w takich krajach Dalekiego Wschodu jak Chiny, Japonia czy Indie. Tworzył tam fotografię reklamową, od branży żywieniowej po hotelarską.

Praca

W swojej długoletniej karierze miał możliwość współpracować z takimi agencjami reklamowymi i filmowymi, jak ITI Film Studio, Studio Filmowe FGP Production, Thompson Parintex czy J. Walte

Ciekawość świata oraz wielka chęć wrażeń skierowała go ku Ameryce Południowej. Współpraca z agencją turystyczną Aventura Turistica Delta zaowocowała stworzeniem fotoreportażu z wypraw po Amazonii i Delcie Orinoko.

W Dubaju tworzył fotografię reklamową dla takich firm jak BMW, Rassasi czy bardzo popularnej w krajach arabskich marki biżuterii Vespucci.

W wolnych chwilach tworzy nie tylko pełną emocji fotografię autorską, ale również niepowtarzalne i unikatowe rysunki.

Etapy realizacji projektu

Zapewniamy najwyższej jakości fotograficzne zaplecze sprzętowe niezbędne do realizacji profesjonalnej sesji zdjęciowej.

W fotografii reklamowej każdy nawet najmniejszy detal ma ogromne znaczenie. Odpowiednie oświetlenie czy dobór scenerii wpływa na późniejszy odbiór Twojego produktu czy usługi przez potencjalnych klientów.

Dlatego nasz zespół specjalistów do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny, aby dostarczyć Ci dokładnie to czego potrzebujesz.

Nie trzymamy się sztywnych reguł. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie, zarówno od wstępnego projektu, aż po samą realizację zlecenia.


Kontakt

Masz do wyboru kontakt poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Ustalimy wstępne warunki zlecenia i jeśli to konieczne umawiamy się na spotkanie w celu ustalenia dalszych szczegółów.

Wycena i czas realizacji

Po ustaleniu wszystkich szczegółów przygotowujemy końcowy koszt oraz czas realizacji zlecenia. Przy dużych projektach, przed rozpoczęciem pracy pobieramy zaliczkę i spisujemy umowę.

Realizacja zlecenia

Kompletujemy wszystkie materiały i informacje do wykonania sesji zdjęciowej. Na tym etapie realizacji jesteśmy w ciągłym kontakcie z klientem. Zlecenie zostanie wykonane w terminie ustalonym w umowie.

Finalizacja

Po zakończeniu sesji wszystkie zdjęcia poddawane są przez naszego fotografa starannej obróbce graficznej i przekazane w postaci cyfrowej lub drukowanej.

Zdjęcia do sklepów internetowych, aukcji, katalogów i packshoty

Fotografia
produktowa

Profesjonalna i starannie zaplanowana aranżacja, w której główną rolę będzie odgrywał twój produkt.

Przygotowujemy sesje zdjęciowe, począwszy od opracowania pomysłów, znalezienia lokacji po profesjonalny retusz. Podczas sesji zdjęciowej wykorzystujemy różne techniki oświetlenia oraz ustawień sprzętu fotograficznego, tak aby w pełni wyeksponować najważniejsze cechy produktu.

Rozpocznij współpracę

Zdjęcia architektury i wnętrza

Fotografia
architektury

Profesjonalne i niekonwencjonalne zdjęcia, które przedstawiają czystą formę i podkreślają jej charakter.

Wszystkie obiekty fotografujemy z dbałością o każdy detal, aby wydobyć z nich maksymalne piękno i estetykę, ukazując tym samym zamysł architekta w jednym wyjątkowym ujęciu. Podczas realizacji zlecenia wykorzystujemy profesjonalną optykę, która charakteryzuje się wysoką rozdzielczością oraz wiernym odwzorowaniem kolorów.

Rozpocznij współpracę

Zdjęcia wizerunkowe i korporacyjne

Fotografia
biznesowa

angażujemy maksimum swoich umiejętności i doświadczenia, aby na fotografiach ukazać mocne strony twojego biznesu.

Zdjęcia biznesowe pozwolą umocnić pozytywny wizerunek oraz pozycję Twojej firmy na rynku. W zależności od przeznaczenia czy oczekiwań podczas każdej sesji przygotowujemy ramowy plan realizacji, który obejmuje lokalizację, kadry, stylizację oraz dodatki jakie mają zostać wykorzystane.

Rozpocznij współpracę

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

FAQ

Najczęściej
zadawane pytania

Kliknij na tytuł, aby poznać odpowiedź

Wiemy jak ważne jest rzetelne podejście do tematu, dlatego poniżej opracowaliśmy podstawowe odpowiedzi na powszechnie zadawane pytania odnośnie tworzenia profesjonalnej fotografii reklamowej.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.


Packshot jest terminem w branży reklamowej, który określa przedstawienie produktu za pomocą statycznego lub ruchomego obrazu. Z racji swojej nazwy, PACK(SHOT) może być błędnie odbierany jako paczka zdjęć. Są to natomiast pojedyncze fotografie, które mogą być również nazywane jako zdjęcia produktowe.

Płatność dokonywana jest na podstawie faktury VAT. Jeśli akceptujesz wcześniej ustalone warunki, wystawiamy fakturę zaliczkową na zadatek, w wysokości 50% ustalonej kwoty całościowej. Po otrzymaniu płatności przystępujemy do realizacji zalecenia.

Obecnie używamy Nikona D800, pełnoklatkowego profesjonalnego aparatu. Korzystamy również z równie profesjonalnych bardzo jasnych obiektywów, zapewniające piękny obraz. Używamy dedykowanej lampy błyskowej Nikon SB-910. W studiu fotografujemy przy użyciu lamp firmy Quantum.

Po realizacji zlecenia Klient otrzymuje pełne prawa autorskie do zdjęć. Może je swobodnie modyfikować i używać bez żadnych ograniczeń zarówno czasowych jak i terytorialnych.

Nie jest wymagane podpisywanie umowy przy każdym zleceniu. Umowy zawieramy zazwyczaj w przypadku większych zleceń.

Wykonywane przez nas zdjęcia reklamowe jak najbardziej nadają się do druku w standardowym formacie. Każde zlecenie ma różne wymagania, dlatego zapraszamy do kontaktu, aby ustalić dodatkowe szczegóły.

Tak. Zdjęcia reklamowe zostaną umieszczone w naszym portfolio.

Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju, a w szczególności w takich miastach jak Częstochowa, Warszawa.

Nasz blog

Szukasz przydatnej wiedzy lub inspiracji do stworzenia oryginalnej fotografii reklamowej?

Sprawdź naszego bloga, na którym znajdziesz najnowsze aktualności, praktyczne porady oraz ciekawostki z zakresu fotografii reklamowej.

Poznaj szczegóły