Dostosowaliśmy naszą Politykę Prywatności do nowych wymogów rozporządzenia Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych.
Dalsze korzystanie z witryny zakłada, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności

Filmy Reklamowe

Kreatywne produkcje filmowe dla twojego biznesu
Działamy na wyobraźnię

Tworzymy nieszablonowe ujęcia, działamy kreatywnie, wychodzimy poza schematy, a wszystko po to aby zatroszczyć się o Twój wizerunek.

Przekazujemy emocje

Dzięki sumiennej i konsekwentnej pracy tworzymy filmy pełne emocji, a wizję Twojego sukcesu zamieniamy w rzeczywistość.

Poruszamy obrazy

Profesjonalizm

Podejmujemy się zadań, które wymagają nieszablonowych pomysłów, dużej sprawności działania i twórczego myślenia.

Wiemy jak ważna jest elastyczność, czas oraz zmieniające się warunki rynkowe. Tylko najlepsza produkcja filmowa ma realną wartość
dla Ciebie i Twoich klientów.

Posiadamy ludzi, spore doświadczenie oraz zaplecze sprzętowe do produkowania filmów dla Twojego biznesu.

Nasz filmowiec Hektor Werios profesjonalnie i pomysłowo nakręci film, który wzbudzi zaufanie oraz pozytywne skojarzenia z Twoją marką.

Doświadczenie

Profesjonalne podejście, do każdego realizowanego przez nas projektu to podstawa. W skład naszej ekipy wchodzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży filmowej.

Nasz filmowiec Hektor Werios swoją przygodę z filmem zaczął jako fotosista na planach filmowych Jerzego Hoffmana, Zbigniewa Gajzlera czy Piotra Trzaskalskiego.

Uczestniczył przy takich projektach jak Raich - Pasikowskiego, Listy miłosne - Sławomira Krynskigo, Stara baśń - Jerzego Hoffmana, Qvo Vadis Jerzego Kawalerowicza, Bracia i Berlo - Andrzeja Maleszko oraz wielu innych.

Praca

Brał udział przy tworzeniu teledysków dla Mieczysława Szcześniaka, Anny Cymmerman, spotów reklamowych dla banków, a także odcinków popularnego serialu telewizyjnego “Barwy Szczęścia”.

Przez długoletni okres swojej praktyki, swoje doświadczenie rozszerzał uczestnicząc przy takich przedsięwzięciach jak Edi - Piotra Trzaskalskiego, Pianista - Romana Polańskiego, Wiedźmin, Nikos Dyzma - Jacka Bromskiego oraz Tam i z Powrotem - Wojciecha Wójcika.

W wolnych chwilach tworzy ciekawe, pełne efektów animacje filmowe oraz przykuwające uwagę fotografie autorskie.

Etapy realizacji projektu

Unikalny pomysł i jasny przekaz to nasza recepta na skuteczny film reklamowy

Poznanie potrzeb oraz oferty Twojej firmy to klucz do osiągnięcia sukcesu. Produkcja filmu wymaga odpowiedniego przygotowania, zebrania wszystkich potrzebnych informacji, zaangażowania specjalistów, sprzętu filmowego oraz osób biorących w nim udział.


Kreacja projektu

Podstawą realizacji zlecenia jest rzeczowa i profesjonalna rozmowa. Na spotkaniu omawiamy wszystkie aspekty, takie jak charakter, grupę docelową projektu oraz to czego potrzebujesz. Sporządzamy umowę i ustalamy terminy. Wspólnie wyznaczamy cele, aby osiągnąć zamierzony efekt.

Scenariusz

Po akceptacji wyznaczonej koncepcji, przechodzimy do stworzenia indywidualnego scenariusza. Projektujemy sekwencje ujęć oraz jeśli to konieczne rysujemy storyboard-y, a wszystko po to abyś miał możliwość wglądu w produkcję.

Produkcja

Najważniejszy etap całego procesu projektu, w którym pełne zaangażowanie, doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt odgrywa najważniejszą rolę. Odpowiednio przygotowujemy plan zdjęciowy i zabieramy się do pracy.

Postprodukcja

Nagrany materiał filmowy zostanie przygotowany i zmontowany przez naszego specjalistę. Wybierzemy double, dodamy efekty wizualne, dźwięki czy napisy. Zrobimy dosłownie wszystko. Na tym etapie jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie.

Nasza oferta to przede wszystkim

Filmy promocyjne

Wierzymy, że kluczem do sukcesu produkcji wideo
jest poznanie ciebie, twojej firmy i jej klientów.

Nakręcimy twój biznes

Chciałbyś zaprezentować swoją firmę, produkt lub usługę szerszemu gronu odbiorców?

Doświadczenie pokazało nam, że potęga obrazu, siła dźwięku oraz precyzyjnie odwzorowane detale najlepiej trafiają do klientów, inwestorów oraz potencjalnych partnerów biznesowych.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby realizowane przez nas produkcje precyzyjnie odzwierciedlały oczekiwania i wizje naszych klientów. Zadbamy zarówno o profesjonalne wykonanie materiałów, estetykę jak również o artystyczną kreację.

Cały projekt dostosujemy do wymagań internetowych jak i telewizyjnych.

Zobacz film

Co zawiera oferta?

Specjalizujemy się w kreatywnej produkcji filmów korporacyjnych, biznesowych oraz promocyjnych dla Twojej firmy. Od krótkich niskobudżetowych produkcji publikowanych w internecie po reklamy przeznaczone do TV.

Poprowadzimy Cię przez cały proces realizacji projektu, przygotujemy scenariusz, scenografię dobierzemy stylistykę i zadbamy o techniczny aspekt produkcji.

Dostarczymy Ci profesjonalne filmy w rozdzielczości 4K i full HD, zdjęcia realizowane za pomocą kranów kamerowych, najwyższej jakości dźwięk oraz nieszablonowy montaż, który sprawi, że nagrania będą o wiele bardziej interesujące.

Rozpocznij współpracę

Spoty i wideoklipy

Produkcja
teledysków

Teledysk to niewątpliwie jedna z najskuteczniejszych form promocji artysty lub zespołu muzycznego.

Tworzymy filmowe opowieści, które angażują widza do działania. Zapewniamy realizację zdjęć, przygotowanie scenariusza oraz wysokiej jakości bazę sprzętową. Produkujemy i montujemy teledyski, w każdej wymaganej przez Ciebie formie.

Zobacz film Rozpocznij współpracę

Animacje 2D

Tworzenie
animacji

Animacje reklamowe to jedna z bardziej oryginalnych form reklamy, która promuje określony produkt lub usługę, najczęściej w nietuzinkowy i zabawy sposób.

Dają one nieograniczone możliwości, które pozwalają na wykreowanie dowolnej postaci lub nieistniejącego świata.

Specjalizujemy się w tworzeniu animacji, które bawią, a także przykuwają uwagę określonych odbiorców. Dzięki nowoczesnym technikom graficznym potrafimy w profesjonalny sposób zrealizować nawet te najbardziej skomplikowane pomysły.

Zobacz film Rozpocznij współpracę

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

FAQ

Najczęściej
zadawane pytania

Kliknij na tytuł, aby poznać odpowiedź

Wiemy jak ważne jest rzetelne podejście do tematu, dlatego poniżej opracowaliśmy podstawowe odpowiedzi na powszechnie zadawane pytania odnośnie tworzenia filmów reklamowych.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.


Czas realizacji filmu reklamowego uzależniony jest od jego złożoności. Wszystko zależy od stopnia zaawansowania montażu oraz ilości dni zdjęciowych.

Cena filmu reklamowego uzależniona jest od wielu czynników takich jak ilości dni zdjęciowych, sprzętu czy godzin potrzebnych na montaż nagrania. Do tego trzeba doliczyć ewentualny wynajem rekwizytów czy gaże aktorów. W każdym przypadku ustalamy indywidualną wycenę pod wymagania klienta.

Jeśli produkcja filmowa została już zrealizowana, to poprawki nanoszone są w przeciągu paru dni lub zgodnie z terminem ustalonym w umowie.

Po realizacji zlecenia Klient otrzymuje pełne prawa autorskie do nagrania. Może je swobodnie modyfikować i używać bez żadnych ograniczeń zarówno czasowych jak i terytorialnych.

Po wstępnych rozmowach przedstawimy koszty realizacji projektu. Jeśli akceptujesz wcześniej ustalone warunki, wystawiamy fakturę zaliczkową na zadatek, w wysokości 50% ustalonej kwoty całościowej. Po otrzymaniu płatności przystępujemy do realizacji zalecenia.

Tak. Filmy reklamowe zostaną umieszczone w naszym portfolio.

Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju, a w szczególności w takich miastach jak Częstochowa, Warszawa.

Nasz blog

Szukasz przydatnej wiedzy oraz ciekawych pomysłów na film reklamowy?

Na naszym blogu znajdziesz najnowsze aktualności, porady oraz najlepsze praktyki dotyczące produkcji spotów oraz filmów reklamowych.

Poznaj szczegóły