Dostosowaliśmy naszą Politykę Prywatności do nowych wymogów rozporządzenia Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych.
Dalsze korzystanie z witryny zakłada, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności

Najwyższej jakości
usługi programistyczneAGILE to najlepsze rozwiązanie dla twojego biznesu

Zmień swój pomysł w produkt

Jako specjaliści od Agile wspólnie opracujemy najlepszy plan realizacji Twojego pomysłu. Wesprzemy Cię nie tylko naszą zdobytą wiedzą ale również, zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania oraz technologie, dzięki którym będziemy mogli skutecznie realizować Twój pomysł.

Razem stworzymy przyszłość

Długofalowa współpraca to fundament, na którym budujemy nasze relacje z klientami. Jako zgrany i doświadczony zespół deweloperski, w każdy projekt angażujemy się w 100%, ponieważ sukces naszego klienta to dla nas najlepsza motywacja.

Aplikacje Internetowe

Podczas naszej pracy bazujemy na popularnych, nowoczesnych i wysoko skalowalnych Framework-ach, takich jak Laravel czy Vue.Js, które zapewniają wysokiej jakości standaryzację oraz szczegółową dokumentację kodu.

Tworzymy oprogramowanie z wykorzystaniem technologii Open Source.

Zapewniamy wsparcie techniczne, a także aktualizację i rozbudowę aplikacji na miarę pojawiających się potrzeb i wyzwań.

SCRUM & KANBAN

Wyznajemy zasady koncepcji LEAN, której podstawowym założeniem jest racjonalne wykorzystanie dostępnych zasobów.

Stosujemy zwinne techniki prowadzenia projektów, takie jak SCRUM i KANBAN oraz efektywne techniki programowania.

Przedkładamy kontakt z klientem ponad obszerną dokumentację. Pozwala nam to szybko weryfikować jego oczekiwania i łatwo wdrażać zmiany.

Zespół programistów

Jesteśmy małym, zgranym zespołem programistów, dzięki temu sprawnie realizujemy powierzone nam zadania. Nieustannie dążymy do doskonalenia swoich umiejętności, a tworzenie aplikacji internetowych sprawia nam ogromną satysfakcję.

Wiemy, że najlepszy kod powstaje w takich warunkach w jakich czujemy się najlepiej, dlatego stawiamy na pracę zdalną, która pozwala nam lepiej zaplanować nasz czas i pracować efektywniej.

Nasz model współpracy

Nasz model współpracy

Analiza

Szczegółowo przeanalizujemy Twój pomysł, tak aby uzyskać jak najwięcej informacji na temat tego, jak ma działać oraz jakie funkcjonalności powinna posiadać Twoja aplikacja.

Wspólnie ustalamy harmonogram prac oraz czas realizacji projektu.

Naszym celem jest stworzenie aplikacji internetowej dostosowanej do Twoich potrzeb, dlatego poświęcamy nasz czas na zrozumienie Twojego modelu biznesowego i zbadanie rynku.

Produkcja

Pracujemy w oparciu o metodyki zwinne, dzięki którym jesteśmy w stanie dostosować się do Twoich oczekiwań oraz natychmiastowo reagować na pojawiające się zmiany.

Dzięki prostym narzędziom do zarządzania projektem będziesz mógł codziennie śledzić postępy naszych prac.

Wierzymy, że ciągła komunikacja i pełna przejrzystość jest kluczem do udanej współpracy.

Produkt MVP

Wiemy, że najważniejszą wartością jest działające oprogramowanie, dlatego też naszym głównym celem jest jego dostarczenie.

Otrzymasz w pełni przetestowany produkt, gotowy do użycia i sprawdzenia twojego pomysłu najszybciej jak to tylko możliwe.

Dzięki temu będziesz mógł go rozwijać bazując na oczekiwaniach faktycznych klientów, a nie przypuszczeniach.

Dlaczego AGILE?

Skuteczna strategia zarządzania zespołem jest niezbędna podczas tworzenia dedykowanych aplikacji internetowych.

Naszym priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie klienta, który regularnie i na czas otrzymuje działające oprogramowanie. To właśnie ono jest miarą naszego sukcesu.

Z doświadczenia wiemy, że praca w małym, dobrze zorganizowanym zespole ułatwia rozwiązywanie problemów napotkanych podczas realizacji projektu.

Każdy członek naszego zespołu ma wpływ na kształt aplikacji, dzięki temu są oni bardziej zaangażowani w projekt.

Natomiast jasno sprecyzowane zadania oraz konieczność wyznaczania priorytetów zapobiega pojawianiu się niedomówień i nieprzewidzianych niespodzianek na poszczególnych etapach realizacji.

Cały proces pozwala nam szybko i regularnie tworzyć kolejne wersje produktu, a to z kolei zachęca klienta do dzielenia się swoją opinią na temat postępu prac i jakości świadczonych usług.

Przewidywalny miesięczny koszt

Oferujemy Ci jasny i klarowny sposób rozliczania. Płacisz wyłącznie za wykonane etapy realizacji projektu, a nie z góry ustalony budżet. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się zarówno przy prostych jak i złożonych projektach.

Specyfikacja przestaje być aktualna

Masz możliwość nanoszenia bieżących zmian w projekcie w czasie jego realizacji, sam zdecydujesz jakie modyfikacje należy wprowadzić, zarówno w obrębie istniejących, jak i przyszłych funkcjonalności. Dzięki temu nie jesteś zmuszony do tworzenia bardzo złożonych specyfikacji.

Zmniejszone ryzyko finansowe

Stworzenie minimalnej wersji produktu (MVP), pozwoli Ci sprawdzić swój pomysł, płacąc tylko za to co niezbędne do jego uruchomienia. Dzięki temu twój produkt jest weryfikowany w praktyce przez rynek, za ułamek kosztów potrzebnych do stworzenia jego pełnej wersji.

Gotowy, aby zacząć?
Opowiedz nam o swoim pomyśle!

Technologia

Nowoczesne rozwiązania

Reagujemy na dynamicznie zmieniające się wymogi rynku,
cały czas podążając za najnowszymi rozwiązaniami.

UI & UX

Podczas projektowania i realizacji zleconych nam projektów ogromny nacisk kładziemy na user experience oraz user interface.

Wykorzystujemy tylko najnowsze, profesjonalne narzędzia, które pomagają nam budować w pełni funkcjonalne i użyteczne aplikacje webowe.

Jakość

Zautomatyzowane testy, test-driven development oraz wzajemna rewizja kodu są kluczowymi elementami naszej pracy.

Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania zaprojektowane zgodnie z pierwotnymi założeniami, jak również przygotowane na przyszłe modyfikacje.

Skalowanie

Ogromną zaletą aplikacji internetowych jest możliwość ich szybkiego i łatwego skalowania, dzięki czemu mogą one z łatwością zmienić się wraz z rozwojem firmy.

Natomiast duża elastyczność jaką daje nam chmura, umożliwia dostosowanie jej mocy obliczeniowej do naszych wymagań.

Ponadto: PHP7, HTML5, CSS3, ES6, RWD, Redis, PostgreSQL, Ansible, Gitlab, Sass, Nginx, Webpack.

GitHub logo

Open Source

Wierzymy, że najlepsze pomysły są warte udostępniania.
Dlatego Tworzymy i wspieramy rozwiązania Open Source.

Jeśli masz ochotę z nami współpracować, potrzebujesz konsultacji
lub chcesz porozmawiać z naszymi specjalistami Napisz do nas!

Jesteś programistą, szukasz nowych i ciekawych projektów? Odwiedź nas na github.com

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Nasz blog

Szukasz przydatnej wiedzy lub pomocy w rozwiązaniu Twojego problemu?

Na naszym blogu znajdziesz najnowsze aktualności, porady oraz najlepsze praktyki dotyczące projektowania i tworzenia stron internetowych.

Poznaj szczegóły