Dostosowaliśmy naszą Politykę Prywatności do nowych wymogów rozporządzenia Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych.
Dalsze korzystanie z witryny zakłada, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności

Zbudujemy pozycję
Twojej firmy

Pozyskasz nowych klientów...

Z całej bogatej gamy rozwiązań wybierzemy dla Ciebie tylko te najskuteczniejsze narzędzia reklamowe. Zadbamy o to, aby przeprowadzane przez nas działania marketingowe przyniosły nowych klientów dla Twojej firmy.

i umocnisz relacje z obecnymi

Zmierzymy efekty oraz zaproponujemy takie strategie promujące, które pomogą Twojej firmie umocnić relacje z obecnymi, jak i nowo pozyskanymi klientami.

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych

Skuteczne
pozycjonowanie

Zastanawiasz się, jak pozyskiwać nowych klientów lub wyprzedzić konkurencję?

Przeprowadzimy kompleksową analizę obejmującą najistotniejsze czynniki wpływające na pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania oraz ogólny wizerunek firmy w internecie

Dane uzyskane w trakcie analizy są podstawą do określenia i wyceny słów kluczowych oraz zaplanowania i przygotowania propozycji dodatkowych działań promocyjnych.

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych

Jak działamy

Stosujemy wyłącznie etyczne techniki pozycjonerskie, a podczas prowadzenia kampanii dokonujemy bieżącej oceny jej efektywności oraz optymalizacji w tym zakresie.

Stanowi to kluczowy element działań marketingowych i fundament naszej strategii pozycjonowania, ponieważ zapewnia długotrwałe efekty i buduje wizerunek Twojej firmy.

Co zawiera oferta?

Oferujemy pozycjonowanie i optymalizację stron internetowych w wyszukiwarkach.

Przeprowadzając analizę i optymalizację strony www, szczególną uwagę zwracamy na relacje z aktualnymi oraz nowo pozyskanymi klientami. Pozycjonowanie umożliwi Ci dotarcie do szerokiego grona osób, które poszukują firmy takiej jak Twoja.

Jak wygląda współpraca?

Określenie oraz dobór najskuteczniejszych narzędzi do realizacji twoich celów biznesowych.

Oferujemy model finansowy opierający się na krótkich okresach rozliczeniowych, umożliwiający współpracę bez konieczności zobowiązań na długi czas.

Każdego miesiąca otrzymasz raport, który pozwoli Ci na rzetelną ocenę prowadzonych działań.

Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona ma szansę zostać zauważona w przez potencjalnych klientów, którzy szukają określonych usług w internecie.

Wykorzystanie tej formy reklamy odsłonią przed Tobą nowe możliwości rozwoju dla Twojego biznesu.

Dobór słów kluczowych

Na tym etapie realizacji zlecenia gruntownie analizujemy i wybieramy takie frazy kluczowe, które najtrafniej opisują Twoją działalność.

Optymalizacja strony

Kolejnym etapem prac są działania, które zmierzają do optymalizacji strony, tak aby zawierała ona odpowiednią ilość oraz rozkład fraz kluczowych.

Pozycjonowanie

Wdrażamy krok po kroku strategię budowania odnośników zewnętrznych, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty w jak najkrótszym czasie.

Gotowy, aby zacząć?
Opowiedz nam o swoim pomyśle!

Potrzebuję pozycjonowania
Potrzebujesz czegoś więcej?

Copywriting

Nawet najbardziej elegancka strona internetowa
nie spełni swojej roli, jeżeli nie dopełnia ją profesjonalna treść.

Jak piszemy?

Tworzymy teksty, które działają na ludzką wyobraźnie i popychają do podejmowania trafnych decyzji. Ciekawe i zrozumiałe dla użytkowania oraz wyszukiwarek internetowych.

Za pomocą oryginalnych i zapadających w pamięci tekstów pomagamy markom dotrzeć do określonych odbiorców.

Wiemy, że każdy biznes opiera się na słowach, dlatego nasz copywriting to przede wszystkim skuteczny i rzeczowy content, który jest fundamentem dobrej sprzedaży.

Co zawiera oferta?

Oferujemy Ci dużą ilości dobrych jakościowo artykułów, które nie tylko pomogą budować pozytywne relacje z odbiorcami, ale również wspomogą pozycjonowanie.

Piszemy kreatywne teksty, które doradzają, rozwiązują problemy oraz przywiązują potencjalnych klientów do Twojej marki.

Zyskasz zaufanie i lojalność, zbudujesz wizerunek eksperta oraz zwiększysz ruch na swojej stronie. Zadbamy o stylistykę i poprawność językową, a także o tłumaczenie na języki obce.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Linki sponsorowane AdWords

Kampanie
AdWords

Oferujemy ci szybką, elastyczną reklamę odpowiadającą na zapytania użytkowników oraz dopasowaną do twoich potrzeb.

Linki sponsorowane AdWords pozwalają na znalezienie nowych potencjalnych klientów w zaledwie kilka chwil po uruchomieniu kampanii.

Reklama wyświetlana formie boxu tekstowego nad lub obok wyników organicznych tylko tym użytkownikom, którzy w konkretnej chwili szukają oferowanych przez Ciebie produktów i usług, jest skutecznym wsparciem marki w procesie sprzedażowym.

Tworzymy kampanie przyciągające uwagę potencjalnych klientów, przekazujące najistotniejsze informacje, a tym samym zachęcające do kliknięcia.

Poznaj szczegóły

Kampanie AdWords

Profesjonalna i rzetelna interpretacja statystyk pozwala nam na systematyczną optymalizację działań oraz maksymalizację zysków.

Dążymy do zminimalizowania budżetu przy równoczesnym zwiększeniu efektywności, dzięki temu Twoja reklama będzie atrakcyjniejsza i zachęci użytkowników do podejmowania określonych działań

Opieka nad stroną internetową

Prowadzenie
strony

Oferujemy kompleksową opiekę zarówno nad małymi stronami jak i dużymi serwisami internetowymi

Wiele firm nie zdaje sobie sprawy, że w obecnych czasach Google docenia zwłaszcza te strony internetowe, które są aktualizowane lub poszerzane o nowe treści.

Każdego dnia robot wyszukiwarki Google przeszukuje Internet w poszukiwaniu stron, które posiadają tylko wartościową treść. Jego zadanie polega na rygorystycznej selekcji spamu oraz stron bardzo niskiej jakości od witryn, które faktycznie mogą być wartościowe dla użytkownika.

Dzięki temu strony wysokiej jakości umieszczane są na samej górze wyników wyszukiwania, natomiast te gorszej daleko w tyle.

Responsywna strona internetowa

Dlaczego warto?

Zawsze aktualna i świeża strona to zapewnienie dla klienta, że firma rozwija się prawidłowo i nie pozostaje w tyle za konkurencją.

Wykazując pełne zaangażowanie w aktualizacji swojej wizytówki dajesz jasny i czytelny przekaz, że Twoi klienci mogą liczyć na profesjonalną i rzetelną obsługę.

Rozpocznij współpracę

Co zawiera oferta?

Zadbamy o to, aby Twoja strona firmowa wykonana na naszym autorskim systemie CMS była zawsze aktualna, abyś mógł w spokoju rozwijać swoje usługi.

Opieka nad zrealizowanymi przez nas stronami obejmuje wprowadzenie aktualności, poprawek oraz modyfikacji.

Zyskasz pewność, że Twoją stroną zajmują się profesjonaliści, na których wsparcie oraz pomoc zawsze może liczyć.

Usługi dodatkowe

Fotografia
reklamowa

Profesjonalne zdjęcia reklamowe to doskonały sposób na efektywną promocję produktów lub usług.

Angażujemy maksimum swoich możliwości i doświadczenia, tak aby na wykonanych fotografiach ukazać mocne strony Twojego biznesu.

Potrzebuję zdjęć reklamowych

Filmy
reklamowe

Filmy i spoty promocyjne to skuteczna forma reklamy, która pomaga w dotarciu do klienta.

Przygotujemy dla Ciebie najlepszą produkcję filmową, która poprzez obraz, słowo i dźwięk trafi do Twoich przyszłych klientów.

Potrzebuję filmu reklamowego

FAQ

Najczęściej
zadawane pytania

Kliknij na tytuł, aby poznać odpowiedź

Wiemy jak ważne jest profesjonalne podejście do tematu, dlatego poniżej przygotowaliśmy zbiór odpowiedzi na powszechnie zadawane pytania, w zakresie pozycjonowania stron internetowych i kampanii AdWords.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.


SEO to działania, które polegają na podnoszeniu pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwania dla wybranych fraz kluczowych. Im wyżej dana strona wyświetlana jest na wybraną frazę kluczową w wynikach wyszukiwania tzw.SERP-ach, tym większa ilość potencjalnych klientów może na nią trafić właśnie z wyszukiwarki. SEO to obecnie bardzo popularna metoda promocji strony w internecie.

Cena za usługę pozycjonowania uzależniona jest od liczby fraz, ich popularności, konkurencyjności w wyszukiwarce oraz wielu innych czynników, dlatego nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Koszty pozycjonowania są różne i za każdym razem wyceniamy je indywidualnie pod każdą stronę.

Są to frazy popularne i często wyszukiwane. Istnieje kilka metod na sprawdzenie konkurencyjności, dzięki którym możemy oszacować koszty pozycjonowania danej frazy kluczowej.

Aby pozycjonowanie przyniosło zamierzone efekty, musi zostać przeprowadzona profesjonalna analiza strony. Pozycjonowanie się na słowa, których nikt nie wpisuje w wyszukiwarkę lub na takie, które nie są związane z naszą branżą nie ma sensu. Jest to tylko marnowanie pieniędzy, ponieważ potencjalny klient, który wejdzie na naszą stronę i tak szybko z niej wyjdzie, ponieważ nie znajdzie tego czego szuka.

Musisz postawić się w roli Twojego potencjalnego klienta i zadać sobie pytanie “Z jakich usług lub produktów oferowanych przez Twoją firmę skorzystałby klient,” Jeśli nie jesteś pewny co do swojego wyboru, możesz zapytać o radę specjalisty, który sprawdzi czy wybrane przez Ciebie frazy są faktycznie popularne w wyszukiwarce Google.

Pierwsze efekty pozycjonowanie widoczne są praktycznie od razu. Niezwłocznie po rozpoczęciu współpracy wykonujemy profesjonalną optymalizację strony. Takie działania spowodują, że strona będzie lepiej widoczna dla wyszukiwarek. Zbiegiem czasu po wyeliminowaniu wszystkich błędów witryna zacznie być lepiej widoczna, a pozycji w będą rosnąć.

Szybkość wzrostu pozycji uzależniona jest w głównej mierze od konkurencyjności frazy. Uzyskanie wysokich pozycji trwa zwykle od kilku tygodni do kilku miesięcy. Dzięki temu efektem tych prac będzie zwiększenie się liczby odwiedzin na pozycjonowanej stronie.

Nie podpisujemy żadnych długoterminowych umów, co daje możliwość przerwania pozycjonowania w dowolnym momencie. Rozliczamy się w cyklu co 3 miesiące. Po tym okresie możesz zdecydować czy przedłużyć pozycjonowanie czy nie.

Jest to duże udogodnienie, ponieważ wiele firm podpisuje umowy np. na 12 miesięcy, w których jest się zobowiązanym do płatności, nawet wtedy kiedy nie ma efektów.

Co każde 3 miesiące możesz zrezygnować z usługi. Wystarczy, że do 5 dnia każdego miesiąca prześlesz nam tę informację na e-maila. Jeśli nie otrzymamy takiej wiadomości, pozycjonowanie zostanie automatycznie przedłużone o kolejne 3 miesiące.

Oferujemy tylko jeden model rozliczeniowy - abonamentowy. Pozycjonujemy stronę przez cały okres trwania umowy. Co miesiąc wysyłamy raport oraz fakturę VAT za wykonaną pracę.

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron tylko w języku polskim.

Żadna firma SEO nie zagwarantuje określonej pozycji w wyszukiwarce. Nie ma takiej możliwości, ponieważ agencje SEO nie kontrolują wyników wyszukiwania. Mogą jedynie za pomocą działań pozycjonerskich wpłynąć na te wyniki.

Gwarancja na określoną pozycję w wyszukiwarce oferowana jest tylko i wyłącznie w celach marketingowych. Takie zapewnienie ma jedynie przekonać klienta do skorzystania z oferty danej firmy.

Wszystkie stosowane przez nas techniki pozycjonerskie są legalne i zgodne z wytycznymi Google (white hatSEO). Pozycjonowanie to proces złożony, na który składa się z wiele działań zarówno technicznych jak i marketingowych, które mają budować pozytywną reputację strony w oczach algorytmów przez zdobywanie wartościowych linków.

Pozycjonowanie to proces ciągły. Uzyskanie wysokiej pozycji zwykle trwa od kilku do kilkunastu miesięcy, dlatego przerwanie tego procesu może spowodować spadki pozycji strony w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie to złożony proces, który wymaga nie tylko wiedzy marketingowej, ale również technicznej z zakresu działania wyszukiwarek internetowych oraz tworzenia stron.

Jeśli zdecydujemy się na samodzielne pozycjonowanie własnej strony w najlepszym wypadku możemy nie mieć określonych efektów, natomiast w najgorszej sytuacji spowodujemy swoimi działaniami nałożenie przez wyszukiwarkę kary za nieodpowiednie praktyki.

Warto skorzystać z usług doświadczonej firmy SEO, która w sposób profesjonalny dobierze odpowiednie frazy, zoptymalizuje stronę oraz dostosuje działania pozycjonerskiego do konkretnej strony internetowej.

AdWords jest to system reklamowy, który pozwala na wyświetlanie reklam w wynikach wyszukiwania oraz na stronach, które współpracują z Google w ramach programu AdSense.

Koszt kliknięcia w reklamę uzależniony jest od wielu czynników, ale głównie od konkurencyjności frazy kluczowej. Jeśli na konkretne słowo kluczowe wyświetla się dużo reklam cena za kliknięcie będzie wyższa, niż w przypadku gdy konkurencja na dane słowo jest niewielka.

O kolejności wyświetlania reklam w AdWords decydują takie czynniki jak stawka za kliknięcie, trafności oraz wynik jakości reklamy, współczynnik klikalności, jakość strony docelowej, a także przewidywany wpływ rozszerzeń oraz inne formaty reklamy.

Google AdWords zabezpiecza specjalny algorytm, który ma za zadanie wychwytywać nieprawidłowe i sztuczne kliknięcia. Jeśli takie nietypowe kliknięcie wykryje, zwraca jego koszt.

Kampania AdWords trwa do momentu wyczerpania budżetu. Aby ją przedłużyć należy wpłacić określoną kwotę środków. Kampania linków sponsorowanych może mieć charakter ciągły jak i jednorazowy.

Każdy nowy klient, który zdecyduje się skorzystać z naszych usług prowadzenia kampanii AdWords bezpłatnie otrzymuje od nas kupon AdWords. Dzięki temu całkiem za darmo otrzymasz dodatkowy budżet na reklamę.

Pozycjonowanie to długofalowy proces, który nie daje natychmiastowych efektów, natomiast kampania AdWords może być prowadzona w określonym miejscu i czasie. Daje ona prawie natychmiastowe efekty.

Treść, która znajduje się na stronie internetowej jest najważniejszym czynnikiem branym pod uwagę przez wyszukiwarki. Na jej podstawie Google ocenia jaka treść znajduje się na stronie i czy jest ona przydatna dla użytkowników.

Unikalna oraz wysokiej jakości zawartość ma kluczowe znaczenie podczas oceny witryny przez algorytm wyszukiwarek.

Podczas tworzenia zawartości warto jak najszerszej opisać wszystkie usługi oraz produkty jakie oferujemy, ponieważ im więcej wartościowej treści tym lepsza ocena od Google.

Nasz blog

Szukasz profesjonalnej wiedzy oraz porad na temat pozycjonowania stron internetowych?

Zajrzyj naszego bloga, na którym znajdziesz zbiór wartościowych artykułów oraz ciekawostek jak skutecznie wypozycjonować własną stronę internetową.

Poznaj szczegóły