Dostosowaliśmy naszą Politykę Prywatności do nowych wymogów rozporządzenia Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych.
Dalsze korzystanie z witryny zakłada, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności

Projektowanie
Stron Internetowych

Kompleksowo

Realizujemy każde zlecenie, od małych stron wizytówek po rozbudowane dedykowane rozwiązania programistyczne.

Profesjonalnie

Tworzymy nowoczesne i przyjazne strony internetowe z zachowaniem najnowszych standardów technologicznych.

Responsywna strona internetowa

Nowoczesna
strona firmowa

Chciałbyś stronę internetową, która wyróżnia się na tle konkurencji ale masz ograniczony budżet?

Ta prosta i zarazem profesjonalna strona oparta na gotowym szablonie to idealne rozwiązanie dla tych firm, które chcą zaistnieć w internecie przy relatywnie niskich kosztach.

Podczas tworzenia projektu zadbamy o każdy detal oraz przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązania, które spełnią warunki nowoczesnej, profesjonalnej i atrakcyjnej strony internetowej.

Responsywna strona internetowa

Profesjonalnie i niewielkim kosztem

Potrzebujesz taniej i profesjonalnej strony www?

Oferujemy minimalistyczną wersję strony, na której możesz zamieścić wszystkie niezbędne informacje, oraz zachęcić potencjalnego klienta do skorzystania z oferty Twojej firmy.

Dzięki tej prostocie otrzymasz produkt z podstawową funkcjonalnością, ale za dużo niższą cenę.

Co zawiera oferta?

Otrzymasz wszystko to czego potrzebujesz do promocji swojego biznesu. Responsywną stronę internetową na gotowym szablonie z elegancką szatą graficzną, nieograniczoną liczbę podstron, formularz kontaktowy, galerie zdjęć oraz mapkę dojazdu.

System CMS pozwoli ci na edycję zawartości strony w dowolnym momencie bez konieczności znajomości języka HTML.

Chcesz się wyróżnić?
Zamów indywidualny projekt

Indywidualne projekty graficzne dostosowane do wymagań klienta

Indywidualny
projekt graficzny

Zadbamy o to, aby wygląd i technologia odzwierciedlały indywidualny charakter twojego biznesu.

Indywidualny projekt to przede wszystkim budowanie marki, nowoczesny i niebanalny layout graficzny, a także ekspozycja Twojej oferty.

Oferujemy Ci tylko najwyższej jakości usługi dostosowane do Twojej branży, profilu działalności oraz odbiorców.

Etapy realizacji projektu

Świeże i nowoczesne spojrzenie w połączeniu z dużym doświadczeniem czyni z nas doskonałego partnera biznesowego.

Szczególną uwagę zwracamy na dogłębne zrozumienie Twoich potrzeb tak aby zaoferować Ci produkt, który spełnia Twoje wymagania. Tworzymy strony, które przyciągają uwagę i budują pozytywny wizerunek w oczach odwiedzających.


Planowanie

Na tym etapie prac poznajemy Twoją firmę, tak aby strona jaką zaprojektujemy wiernie oddawała charakter oraz profil Twojej działalności. Szczegółowo planujemy i proponujemy takie rozwiązania, które ułatwią obsługę strony oraz pomogą w dotarciu do oferty Twojej firmy. Przedstawiamy wycenę oraz czas realizacji zlecenia.

Koncepcja i projekt

Planujemy budowę i strukturę strony. Opracowujemy projekt graficzny oraz ewentualnie podstron. Wykorzystamy do tego dostarczone przez Ciebie materiały zdjęciowe lub tekstowe. Jeśli nie dysponujesz gotowymi materiałami, w ramach naszych usług dodatkowych możemy zaproponować Ci przygotowanie wszystkich tekstów oraz zdjęć do realizacji projektu.

Realizacja

Po zaakceptowaniu projektu graficznego przystępujemy do tworzenia strony. Gotową witrynę instalujemy na serwerze, testujemy pod kątem ewentualnych błędów oraz jeśli to konieczne wprowadzamy drobne poprawki.

Pomoc oraz wsparcie techniczne

Zdajemy sobie sprawę jak bardzo istotna jest możliwość uzyskania pomocy i wyjaśnia wszelkich wątpliwości związanych z projektem. Dlatego też oferujemy szeroko rozumianą pomoc i wsparcie techniczne na wszystkich etapach realizacji projektu, jak i również przez 3 miesiące po jego zakończeniu.

Potrzebujesz czegoś więcej?

Dedykowane rozwiązania

Wiemy, że każda firma ma swoją historię do opowiedzenia, dlatego
tworzymy coś więcej niż tylko standardowe strony internetowe.

Innowacje dla twojego biznesu

Zakres oraz branża Twojej firmy wymaga specyficznych funkcjonalności zarówno po stronie administracyjnej, jak i użytkownika?

W przypadku takich zleceń konieczne jest indywidualne podejście do projektu graficznego oraz do funkcjonalności strony internetowej. Łączymy niebanalne pomysły z profesjonalnym wykonaniem. Zadbamy o wysoki standard użyteczności oraz o walory estetyczne.

W swoich rozwiązaniach wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone technologie, co zapewnia funkcjonalne i sprawne działanie strony.

Poznaj szczegóły

Usługi dodatkowe

Wiemy, że strona internetowa ma posłużyć na lata, dlatego zanim zaczniemy pracę nad projektem poznajemy specyfikę Twojej firmy, tak aby dostarczyć Ci dokładnie to czego potrzebujesz.

Dopasowujemy się do dynamicznie zmieniających się wymogów rynku. Cały czas podążamy za najnowszymi rozwiązaniami. Dostarczamy małym i średnim firmom profesjonalne, dedykowane rozwiązania biznesowe.

Oferujemy szereg usług, które pozwolą na bieżąco pracować nad wizerunkiem Twojej firmy w internecie oraz aktywizować osoby, które wcześniej dokonały zakupu tak aby zrobiły to ponownie.

Usługi dodatkowe

Fotografia
reklamowa

Profesjonalne zdjęcia reklamowe to doskonały sposób na efektywną promocję produktów lub usług.

Angażujemy maksimum swoich możliwości i doświadczenia, tak aby na wykonanych fotografiach ukazać mocne strony Twojego biznesu.

Potrzebuję zdjęć reklamowych

Filmy
reklamowe

Filmy i spoty promocyjne to skuteczna forma reklamy, która pomaga w dotarciu do klienta.

Przygotujemy dla Ciebie najlepszą produkcję filmową, która poprzez obraz, słowo i dźwięk trafi do Twoich przyszłych klientów.

Potrzebuję filmu reklamowego

Copywriting

Pisanie
tekstów

Odpowiednio dobrane słowa potrafią przyciągnąć uwagę Twojego potencjalnego klienta.

Tworzymy teksty, które działają na ludzką wyobraźnie oraz przekonują, że Twój produkt to jedyny słuszny wybór.

Oferujemy Ci dużą ilości dobrych jakościowo artykułów, które nie tylko pomogą budować pozytywne relacje z odbiorcami, ale również wspomogą pozycjonowanie.

Poznaj szczegóły

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

FAQ

Najczęściej
zadawane pytania

Kliknij na tytuł, aby poznać odpowiedź

Wiemy jak ważne jest profesjonalne podejście do tematu, dlatego poniżej przygotowaliśmy podstawowe odpowiedzi na powszechnie zadawane pytania, w zakresie projektowania i tworzenia stron internetowych.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.


Responsywna strona internetowa to taka strona, która zaprojektowana jest, tak aby wyświetlała się prawidłowo na wszystkich urządzeniach mobilnych. Nie ma znaczenia czy użytkownik będzie ją przeglądał na komputerze, tablecie czy smartfonie, ponieważ zawsze będzie się wyświetlać w sposób dostosowany do rozdzielczości ekranu.

W obecnych czasach strony responsywne cieszą się coraz większą popularnością oraz zaufaniem w oczach Google. Z roku na rok ilość urządzeń mobilnych z dostępem do Internetu wzrasta, dlatego warto wykorzystać taką formę promocji, która pomoże w dotarciu do potencjalnych klientów.

Koszt zaprojektowania strony internetowej wyceniany jest indywidualnie. Zależy on głównie od stopnia skomplikowania, zastosowanej grafiki, zdjęć, oraz przewidywanych funkcjonalności.

Czas realizacji strony internetowej szacowany jest indywidualnie. Wszystko zależy od stopnia skomplikowania oraz złożoności projektu.

Po wstępnych rozmowach przedstawimy koszty realizacji projektu. Jeśli akceptujesz wcześniej ustalone warunki, wystawiamy fakturę zaliczkową na zadatek, w wysokości 50% ustalonej kwoty całościowej.
Po otrzymaniu płatności przystępujemy do realizacji zalecenia.

Podczas tworzenia stron internetowych wykorzystujemy wyłącznie najnowsze technologie takie jak HTML5, CSS3, PHP 7.1, PostgreSQL, Laravel 5, AngularJS, Docker, Vue.js, Node.js.

Oferujemy dwa rodzaje layout-ów. Indywidualny, zaprojektowany zgodnie z Twoimi wytycznymi oraz podstawowy, na podstawie przykładowych, gotowych szablonów.

Podczas realizacji strony internetowej poprosimy Cię o dostarczenie dokładnych danych firmowych, lokalizacji działalności, tekstów, loga oraz zdjęć, aby zaprezentować je użytkownikom odwiedzającym Twoją stronę.

Jeśli nie posiadasz gotowych materiałów reklamowych z chęcią zaproponujemy Ci nasze usługi dodatkowe.

Podczas tworzenia projektu będziesz na bieżąco informowany o poszczególnych etapach prac, abyś miał kontrolę nad wykonywanym przez nas projektem.

Zakup profesjonalnych zdjęć reklamowych nie jest obowiązkowy. Możemy umieścić te, które nam dostarczysz, pod warunkiem, że posiadasz do nich pełne prawa majątkowe lub zakupić w banku zdjęć.

Jednak jeśli zależy Ci na profesjonalnym zaprezentowaniu swoich produktów, wnętrza budynku lub pracowników podczas pracy, wykonanie indywidualnych zdjęć reklamowych może okazać się niezbędne.

Gdy zakończymy pracę nad realizacją Twojej strony, otrzymasz od nas:

  • pliki źródłowe strony/serwisu
  • gwarancję na stronę
  • Fakturę VAT

Do wszystkich zaprojektowanych przez stron opartych o nasz system CMS, dostarczamy pełną instrukcję, która pozwala na samodzielne zarządzanie zawartością.

Zawsze istnieje możliwość rozbudowania strony, która została zaprojektowana na naszym systemie CMS. W przypadku stron wykonanych w innych technologiach może okazać się to nieopłacalne.

W ramach kompleksowej realizacji zlecenia oferujemy również:

  • hosting vps na rok
  • projekt logo
  • filmy reklamowe, które przeznaczone są do emisji w internecie, telewizji lub kinie
  • zdjęcia reklamowe u klienta
  • wsparcie copywritera - tworzenie i moderacja treści
  • dokumentacje zdjęciowe foto i wideo

Każda zaprojektowana przez nas strona przed oddaniem klientowi do użytku, przechodzi gruntowne testy oraz moderację treści. Może się jednak zdarzyć, że po jakimś czasie zostanie wykryty błąd. W takim przypadku prosimy o wysłanie do nas e-maila z opisem problemu. Zajmiemy się tym, przypisując sprawie wysoki priorytet.

Możesz sam we własnym zakresie zakupić domenę i serwer. Strona zostanie na nim zainstalowana po przesłaniu pełnych danych dostępowych. W tym przypadku sam kontrolujesz daty ich wygaśnięcia.

Oferujemy również możliwość dzierżawy serwera oraz domeny. Co roku otrzymasz fakturę za przedłużenie usługi. Daje Ci to gwarancję, że Twoja domena i serwer nigdy nie wygaśnie.

Nasz blog

Szukasz przydatnej wiedzy lub pomocy w rozwiązaniu Twojego problemu?

Na naszym blogu znajdziesz najnowsze aktualności, porady oraz najlepsze praktyki dotyczące projektowania i tworzenia stron internetowych.

Poznaj szczegóły