Dostosowaliśmy naszą Politykę Prywatności do nowych wymogów rozporządzenia Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych.
Dalsze korzystanie z witryny zakłada, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności

Efektywna promocja
Twojej firmy w internecie

Nieograniczony zasięg

Twoja oferta ma szansę wyświetlić się potencjalnym klientom dokładnie w tym momencie, kiedy szukają oni konkretnego produktu. Niezależnie od pory dnia i miejsca w jakim się znajdują.

Płatność za realne wejście

Reklamy wyświetlają się za darmo. Płacisz tylko wtedy, gdy potencjalny klient wchodzi na Twoją stronę. Dzięki temu trafią oni na nią tylko wtedy, gdy poszukują tego co możesz im zaoferować.

Kiedy AdWords

Linki sponsorowane Google AdWords to najbardziej efektywna forma marketingu internetowego.

Reklama AdWords działa zaraz po uruchomieniu, a przy odpowiednio ustawionej kampanii efekty można odczuć niemal od razu.

Dzięki niej jesteśmy w stanie sprawdzić czy nasza oferta będzie cieszyła się zainteresowaniem, bez tworzenia złożonych i kosztownych kampanii reklamowych.

Google AdWords możemy również wykorzystać w takich działaniach jak:


Analiza przed SEO

Pozycjonowanie strony internetowej to bardzo złożony i długi proces. Może minąć nawet kilkanaście miesięcy zanim Twoja strona zajmie czołowe miejsce w wyszukiwarce Google.

Ponadto pozycjonowanie się na nieodpowiednie frazy kluczowe, bez wcześniejszego sprawdzenia intencji klienta, może okazać się bardzo kosztowne. Klienci mogą wyszukiwać dane frazy z zupełnie innym zamiarem niż przypuszczasz, co w konsekwencji doprowadzi do straty czasu i pieniędzy.

Dlatego też Google AdWords to idealne narzędzie dzięki, któremu możemy szybko sprawdzić i wybrać najlepsze frazy kluczowe, tak aby następnie wykorzystać je w późniejszym pozycjonowaniu strony internetowej.

Proof of concept

Wynajdywanie nowych produktów i usług jest bardzo kosztowne i czasochłonne. Co więcej większość z nich nie odnosi sukcesu.

Z pomocą Google AdWords staje się to dużo łatwiejsze. Wystarczy, że przygotujesz landing page dla nowego produktu lub usługi, a następnie uruchomisz kampanię testową.

Już w zaledwie klika dni po uruchomieniu kampanii będziesz miał jasny obraz czy nowa propozycja cieszy się większym czy też mniejszym zainteresowaniem niż obecna oferta.

Dzięki temu będziesz mógł małym kosztem eksperymentować z nowymi produktami i inwestować tylko w te z największym potencjałem.

Wsparcie działań marketingowych

Nawet najlepiej wypozycjonowana strona nigdy nie wyświetli się wyżej niż reklamy AdWords. Co więcej, niektórzy klienci nawet nie przewiną strony poniżej płatnych wyników wyszukiwania.

Kolejną grupą są klienci, którzy odwiedzili Twoją stronę ale nie dokonali zakupu, mogą oni już nigdy nie wrócić na Twoją stronę.

Google AdWords pozwoli Ci dotrzeć do obu tych grup odbiorców. Za pomocą płatnych reklam w wyszukiwarce, będziesz mógł konkurować o pierwsze miejsce widoczne na liście wyników Google. Natomiast za pomocą remarketingu, przypomnisz się klientom, którzy odwiedzili Twoją stronę i byli zainteresowani Twoją ofertą.

Daj się znaleźć w Google

Kampania AdWords w przeciwieństwie do pozycjonowania jest o wiele szybszą formą reklamy w internecie.

Reklamy wyświetlają się od razu po doładowaniu konta, a ich skuteczność można zmierzyć dzięki zaawansowanym raportom.

Dzięki odpowiedniej budowie i optymalizacji kampanii, reklamy mogą dostarczać precyzyjny ruch jak najniższym kosztem.

Co zawiera oferta?

Naszym celem jest dostarczenie tylko wysokiej jakości ruchu, a tym samym potencjalnych klientów Twojej firmie.

Do każdej kampanii podchodzimy indywidualnie kładąc szczególny nacisk na budowę oraz późniejszą optymalizację, tak aby efekty naszej pracy były odczuwalne od początku trwania kampanii.

Natychmiastowa obecność w wynikach Google

Jak to działa

Zastanawiasz się, jaką formę reklamy wybrać, aby pozyskać nowych klientów?

Program AdWords umożliwia stworzenie kampanii reklamowej w wyszukiwarce Google jak również na stronach partnerów. Jest to świetne narzędzie do pozyskiwania nowych klientów, które może przyczynić się do zwiększenia Twojej sprzedaży.

Dzięki profesjonalnie przygotowanej treści oraz odpowiednim wyborze słów kluczowych, możesz dotrzeć do wybranej grupy docelowej w odpowiednim miejscu i czasie.

Różne metody kierowania reklam Google AdWords, pozwalają trafić tylko do tych użytkowników, którzy zainteresowani są konkretnym produktem lub usługą.

AdWords to doskonałe narzędzie, które daje Ci możliwość wyświetlenia Twojej reklamy milionom użytkowników na całym świecie.

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych

Szukasz skutecznej reklamy?
Zapytaj o bezpłatną wycenę!

Profesjonalizm

Podczas prowadzenia Twojej kampanii koncentrujemy się na efektywnych działaniach, a także na jej stałym monitoringu i optymalizacji.

Jak pracujemy nad Twoją kampanią

Specjalizujemy się w tworzeniu skutecznych kampanii reklamowych nawet dla niszowych grup docelowych.

Bazujemy na drobiazgowym planie, który dostosowany jest do oczekiwań i potrzeb Twoich potencjalnych klientów, dzięki temu możemy do nich dotrzeć bardzo szybko i skutecznie.

Naszym celem są takie działania, aby ich rezultaty były dla Ciebie odczuwalne, postaci zwiększonej liczby klientów. Wiemy jakie kroki należy podjąć, aby klienci z internetu trafili właśnie do Ciebie i znaleźli dokładnie to czego aktualnie poszukują.


Analiza

Przed przystąpieniem do tworzenia kampanii analizujemy Twoją stronę. Jeśli zachodzi taka konieczność dostosowujemy ją do potrzeb kampanii. Ustalamy na jakie produkty lub usługi warto się reklamować.

Optymalizacja

Po utworzeniu i włączeniu kampanii, reklamy zostaną w maksymalnym stopniu zoptymalizowane, tak aby ich współczynnik konwersji był jak najwyższy przy minimalnym koszcie.

Monitorowanie

Bliski kontakt z klientem, a także ciągła analiza i ocena kampanii pozwala nam na szybkie reagowanie oraz adaptację do zmieniających się warunków na rynku, w celu zmaksymalizowania jej wydajności.

Raportowanie

Otrzymasz od nas comiesięczny raport z dokładnymi danymi z przebiegu kampanii.
Na jego podstawie będziesz mógł podejmować kolejne kroki co do przyszłych działań marketingowych.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Nasz blog

Szukasz profesjonalnej wiedzy oraz porad na temat tworzenia i prowadzenia kampanii AdWords?

Zajrzyj naszego bloga, na którym znajdziesz zbiór wartościowych artykułów oraz ciekawostek na temat linków sponsorowanych AdWords.

Poznaj szczegóły