Dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania IT

Oferujemy wsparcie i pomoc techniczną na każdym etapie realizacji.

Profesjonalnie...

Profesjonalne podejście, zdobyta wiedza oraz wieloletnie doświadczenie to nasze największe atuty. Kładziemy duży nacisk na rozwój kompetencji naszych specjalistów, a to przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług.

z myślą o użytkowniku

Dążymy do tego aby tworzone przez nas systemy i aplikacje dostarczały nie tylko satysfakcję podczas użytkowania, ale również spełniały rygorystyczne wymogi funkcjonalności i ergonomii.

Tworzymy oprogramowanie z wykorzystaniem technologii Open Source. Działamy na popularnych i nowoczesnych Framework-ach, takich jak Laravel, AngularJS i ExtJS, które zapewniają wysokiej jakości standaryzację i szczegółową dokumentację kodu.

Podczas projektowania i realizacji zleconych nam projektów kładziemy ogromny nacisk na User eXperience. Na każdym etapie realizacji analizujemy wymagania projektu, tak aby w stu procentach sprostać Twoim oczekiwaniom.

extjs angularjs nodejs jquery laravel html5

Pozwalają one na zarządzanie projektem, tak aby zapewnić jego jak najszybsze ukończenie oraz dostarczenie produktu na miarę zmieniającej się specyfikacji. Przedkładamy kontakt z klientem ponad obszerną dokumentację. Wierzymy, że najważniejszą wartością jest działające oprogramowanie. Wyznajemy zasady koncepcji LEAN, której podstawowym założeniem jest racjonalne wykorzystanie dostępnych zasobów.

Stosujemy techniki prowadzenia projektów, takie jak SCRUM i KANBAN oraz efektywne techniki programowania. Dzięki automatycznym testom jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania zaprojektowane zgodnie z pierwotnymi założeniami, jak również przygotowane na przyszłe modyfikacje.

Systemy sprzedaży usług abonamentowych

Przy współpracy z firmą Billin oferujemy kompleksowe wdrożenia systemów do sprzedaży usług abonamentowych w internecie.

Pełna automatyzacja rozliczeń abonamentowych z Twoimi klientami, która zorganizuje, ułatwi i usprawni proces masowego fakturowania i płatności za Twoje usługi i produkty. Płatności są w 100% automatyczne (przelewy, płatności online, płatności cykliczne kartą kredytową)

Wysokowydajne serwery
API REST

Budujemy rozwiązania realizujące logikę biznesową niezbędną do poprawnego funkcjonowania Twojego biznesu.

Tworzymy systemy pozwalające na udostępnianie interfejsu w internecie, wykorzystujące zarówno standardowe, jak również całkowicie unikalne rozwiązania komunikacyjne. Zapewniamy wsparcie techniczne, a także aktualizacje i rozbudowę na miarę pojawiających się potrzeb i wyzwań.

Potrzebuję programisty!